Jaką biżuterię wybierają ludzie biznesu?

Gwiazdy każdego roku wyznaczają trendy w biżuterii, będąc ambasadorami marek najlepszych domów mody i jubilerskich. Z tego bogactwa czerpią wszystkie firmy biżuteryjne, które chcą zaproponować swoim klientom kolczyki, naszyjniki czy też bransoletki w stylu gwiazd.

Moda na złoto

W tym, jaką biżuterię noszą gwiazdy wyraźnie widać, że nastąpił powrót do złotej biżuterii. Oczywiście srebrna nie poszła całkowicie w odstawkę. Wśród biżuterii w stylu gwiazd obecnie panuje moda na minimalizm. Są więc naszyjniki krawatki, które wykończone są albo drobną perłą, albo nie posiadają dodatkowych ozdób. Ponadto ciągle modna jest ekskluzywna biżuteria z chwotami. Podążając za stylem gwiazd koniecznie w biżuterii trzeba postawić na motyw nieskończoności. W biżuterii gwiazd pojawiają się również motywy religijne – krzyże i półksiężyce. Jeśli chodzi o nausznice, specjaliści stawiają na motyw anielskich skrzydeł jest bardzo modny.

Wypatrz coś oryginalnego i złóż zamówienie

Korzystając z oferty biżuterii na zamówienie można sprawić sobie lub komuś biżuterię idealnie imitującą tą widzianą u gwiazd. Wystarczy zdjęcie by odtworzyć fakturę i kształt biżuterii. W zależności od budżetu można zdecydować się na takie same materiały bądź wybrać np. tańsze kamienie. Ważne by biżuteria na zamówienie odpowiadała aktualnym potrzebom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *