kontaktostatnio poszukiwanestrona główna
Wyszukiwarka:  
 
Login:     Hasło:    
Produkt: KLEJ SEKUNDOWY ŻEL
Jesteś w: Technicqll
Produkt:KLEJ SEKUNDOWY ŻEL
Stawka vat:23,00 %
Cena:netto: 4,07 PLN, brutto: 5,00 PLN / szt
Wyświetleń609

KLEJ SEKUNDOWY ŻEL
Ilość:




Jednoskładnikowy, bezbarwny klej na bazie cyjanoakrylu etylu. Konsystencja tiksotropowa umożliwia łączenie elementów do płaszczyzn pionowych-zarówno powierzchni gładkich jak i porowatych (dopasowanych do siebie). Sieciowanie kleju następuje pod wpływem wilgoci z powietrza zaabsorbowanej na powierzchniach klejonych i waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, w zależności od rodzaju materiału. Klej charakteryzuje się bardzo wysoka adhezją, a także dobrą odpornością na obciążenia wibracyjne. Wygodny dozownik umożliwia precyzyjną aplikacje żelu. Po zsieciowaniu powstała spoina cechuje się elastycznością i pracą w zmiennej temperaturze. (-55°C do +80°C).

Zastosowanie:

Błyskawiczne klejenie wszystkich materiałów: metali np. aluminium, stali, złota, a także szkła, drewna, skóry, ceramiki, porcelany, gumy, tworzyw sztucznych (z wyjątkiem PE, PP). Szczególnie przydatny przy łączeniach kombinacji materiałowych np. metal+guma.

 

 

klej /żel sekundowy 2g ( guma,metal,szkło,skóra,kamień,plastik,drewno)





Zobacz recenzje   |   Dodaj recenzję   |   Ilość recenzji: 0
© Bis Serwis, Webmaster: ITB Vega, Sklep internetowy oferuje: części i akcesoria do sprzętu RTV AGD firm: Ariete, Bionaire, HB, Kenwood AGD, Maan, Remington, Samsung AGD, Sharp AGD, Vestfrost