Ciekawy pomysł na przyjęcie

Jak urozmaicić imprezy? Niezależnie od tego jak ważną uroczystość mamy w planach, to na pewno jedna kwestia zawsze będzie towarzyszyła organizacji takich wydarzeń, a mianowicie będzie to chęć uczynienia naszej imprezy jak najbardziej niepowtarzalną dla naszych gości. Niezależnie czy będzie to przyjęcie w ogrodzie, bankiet w hotelu czy organizacja wesela, to niewątpliwie pomysłem wartym rozważenia jest wypożyczenie Prosecco Vana.

A co to jest Prosecco Van?

Jest to mały, ładnie przerobiony trójkołowy włoski pojazd Piaggio Ape, który pełni rolę małego barku z winem. Ten pieczołowicie dopracowany mobilny bar skrywa w sobie wino w kegach i dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest w stanie dostarczyć schłodzone trunki do różnego rodzaju lokalizacji, od hotelowego lobby, aż po nasz domowy ogródek. Oprócz swojej podstawowej funkcji, jako bar mobilny, Prosecco Van sprawdza się również jako niesamowity element wystroju naszej imprezy. Z wkomponowaniem go w resztę aranżacji nie powinno być problemu, a niewątpliwie będzie cieszył oko naszych gości.

Czy to na pewno ciekawy pomysł?

Jeśli nie chcemy tradycyjnych sposobów serwowania napojów alkoholowych, to z całą pewnością musimy poważnie pomyśleć nad wynajęciem Prosecco Vana. Nasi goście z pewnością docenią jego niecodzienny wygląd oraz design, a serwowane trunki będą towarzyszyły im przy wszelkich rozmowach. Ciężko jest uznać imprezę za udaną, jeśli nasi goście nie będą zadowoleni z zabawy, a z tak ciekawym barem mobilnym na pewno pozostanie ona na długo w ich pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *