Czy warto skorzystać z pomocy brafitterki?

Znalezienie idealnie dopasowania biustonosza może być trudne, ale jeśli zrobisz to dobrze, może poprawić to Twój ogólny wygląd i kształt ciała. Kiedy Twoje piersi znajdują się we właściwym miejscu, Twoja talia będzie wyglądać szczuplej! Niezależnie od rozmiaru miseczki, każda brafitterka powie Ci, że Twoje sutki powinny znajdować się w połowie odległości między Twoim ramieniem a łokciem.

Korzystając z jej pomocy, oprócz znalezienia odpowiedniego rozmiaru biustonosza będziesz wiedziała na jaki styl postawić. Jeśli Twój stanik leży niekomfortowo, powód może być taki, że styl, który nosisz nie pasuje do kształtu ciała – aby temu zaradzić, skorzystaj z tej profesjonalnej pomocy.

Co wpływa na prawidłowo dobrany stanik

Rozmiar pleców ma ogromne znaczenie, bo zapewnia większość wsparcia dla Twoich piersi. Profesjonalistki zalecają zwykle, aby nowy biustonosz był zapinany na jak najdelikatniejszej haftki, co pozwoli na naturalne rozciąganie materiału po umyciu i zużyciu. Następnie można w razie potrzeby dopiąć biustonosz do pozostałych haczyków.

Biustonosz i tak źle leży?

Jeśli biustonosz się podwija j, wypróbuj mniejszy rozmiar zapięcia, ale jednocześnie zwiększ rozmiar miseczki. Musisz też upewnić się, że ramiączka leżą z tyłu równolegle i nie wbijają się w ramiona. Najlepiej jednak udać się do brafitterki, którzy szybko może Ci znaleźć prawidłowy rozmiar miseczki i ogólnie styl biustonosza. To mała cena, za duży komfort który dzięki temu zyskasz – przekonasz się już po pierwszym założeniu nowego biustonosza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *