Jaką biżuterię wybierają ludzie biznesu?

Gwiazdy każdego roku wyznaczają trendy w biżuterii, będąc ambasadorami marek najlepszych domów mody i jubilerskich. Z tego bogactwa czerpią wszystkie firmy biżuteryjne, które chcą zaproponować swoim klientom kolczyki, naszyjniki czy też bransoletki w stylu gwiazd.

Moda na złoto

W tym, jaką biżuterię noszą gwiazdy wyraźnie widać, że nastąpił powrót do złotej biżuterii. Oczywiście srebrna nie poszła całkowicie w odstawkę. Wśród biżuterii w stylu gwiazd obecnie panuje moda na minimalizm. Są więc naszyjniki krawatki, które wykończone są albo drobną perłą, albo nie posiadają dodatkowych ozdób. Ponadto ciągle modna jest ekskluzywna biżuteria z chwotami. Podążając za stylem gwiazd koniecznie w biżuterii trzeba postawić na motyw nieskończoności. W biżuterii gwiazd pojawiają się również motywy religijne – krzyże i półksiężyce. Jeśli chodzi o nausznice, specjaliści stawiają na motyw anielskich skrzydeł jest bardzo modny.

Wypatrz coś oryginalnego i złóż zamówienie

Korzystając z oferty biżuterii na zamówienie można sprawić sobie lub komuś biżuterię idealnie imitującą tą widzianą u gwiazd. Wystarczy zdjęcie by odtworzyć fakturę i kształt biżuterii. W zależności od budżetu można zdecydować się na takie same materiały bądź wybrać np. tańsze kamienie. Ważne by biżuteria na zamówienie odpowiadała aktualnym potrzebom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *